Home Životní styl Nikdy nekupujte dětem modré plavky: instruktor plavání odhalil smrtelné nebezpečí

Nikdy nekupujte dětem modré plavky: instruktor plavání odhalil smrtelné nebezpečí

2

Nikki Scarnatiová je maminka dvou dětí a certifikovaná instruktorka plavání.Na sociálních sítích uvedla, že rodiče by dětem neměli kupovat modré plavky, protože ohrožují jejich bezpečnost.

Scarnatiová prozradila, že nejbezpečnější jsou oranžové, růžové a neonové obleky.Jde o to, že bazény, kde děti cvičí, jsou obvykle obloženy modrými dlaždicemi.A dítě v modrých plavkách může snadno zmizet z dohledu.Pokud se dítě začne topit, rodiče si toho mohou všimnout příliš pozdě.

Podle Scarnatiho je nejviditelnější neon.Teplé barvy, jako je růžová, červená a oranžová, jsou také dobře viditelné, zatímco modrá a zelená jsou v bazénu nejhůře rozeznatelné, píše Insider.

Již dříve odborníci prozradili, jak nepoužívat obličejové masky.

2 COMMENTS

  1. Nikdy bych dětem nepořizoval modré plavky! Je důležité dbát na bezpečnost našich nejmenších, a pokud odhalení instruktorky Scarnatiové může zachránit životy, pak je to nesmírně důležité poučení pro všechny rodiče. Neonové nebo růžové plavky by měly být určitě první volbou pro bezpečnost dětí u bazénu.

  2. Jsem velmi silně přesvědčena, že rodiče by měli dbát na bezpečnost svých dětí a vyhnout se modrým plavkám jako čert kříži. Oranžové, růžové a neonové obleky jsou jednoznačně bezpečnější volbou pro děti cvičící ve vodě. Díky nim je snazší udržet dítě v dohledu a minimalizovat riziko nebezpečných situací. Nejlepší je nešetřit na bezpečnosti našich dětí a vsadit na viditelnost a ochranu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version