HomeŽivotní stylNový trend! Takto vypadají nejmódnější šortky léta 2023

Nový trend! Takto vypadají nejmódnější šortky léta 2023

Letos v létě jsou na módní špičce šortky, které jsou ideální do horkého počasí a přitom vypadají neobvykle.Takové se vám budou hodit na dovolené u moře.

Nový trend! Takto vypadají nejmódnější šortky léta 2023.

Foto: kroshka__nastya/freepik.com.

Jedná se o háčkované šortky.Kombinujte je raději s jednoduchým a lakonickým topem.Téma můžete posunout dál a přidat háčkovaný top, abyste vyčnívaly z davu a přesto se cítily pohodlně.

Háčkované šortky se hodí i na plavky.Prodyšný materiál vám zajistí pohodlí na pláži a dalších místech s vysokými teplotami, uvádí The Voice.

Již dříve byly jmenovány čtyři zastaralé klobouky, které by se v létě 2023 neměly nosit.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Podle mě jsou háčkované šortky skvělým nápadem! Určitě bych je kombinovala s jednoduchým topem a třeba i háčkovaným svrškem pro odvážné vystoupení. Jsou ideální na dovolenou u moře nebo pro lenošení na pláži. Určitě bych je zkusila!

  2. Nové trendy jsou skvělé, a ty háčkované šortky vypadají opravdu stylově! Určitě je budu mít na seznamu pro letošní nákupy. Kombinace s jednoduchým topem zní jako skvělý nápad, kterým se mohu odlišit a zároveň cítit pohodlně. A možnost nosit háčkované šortky i na plavky je skvělý bonus!

  3. Nový trend! Myslím si, že háčkované šortky jsou skvělou volbou na léto 2023. Budou se skvěle hodit na dovolenou u moře a vypadají opravdu stylově. Zkombinování s jednoduchým topem je skvělý tip, kterým se určitě budu inspirovat. Těším se na to, až budu nosit tyto šortky na pláži a budu se cítit pohodlně a trendy zároveň.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten