HomeŽivotní stylOd jemného a sofistikovaného až po dramatické líčení: 5 nejlepších textur očních...

Od jemného a sofistikovaného až po dramatické líčení: 5 nejlepších textur očních stínů

Vizážistka a mistryně účesů Olga Gorbunova hovořila s portálem ‚Pozor, zprávy!‘ o tom, které textury očních stínů jsou nejvhodnější pro pozdně podzimní líčení.

Doporučila věnovat pozornost matným, saténovým, metalickým a perleťovým stínům.

Matné stíny v odstínech, jako je terakota, béžová, hnědá, mohou vytvořit teplou a útulnou atmosféru charakteristickou pro podzim.Jsou vhodné pro vytvoření přirozeného a hlubokého vzhledu.Ideální pro základní líčení a tvarování barevných přechodů.

Saténové stíny mají lehký lesk a hedvábnou texturu.Dodávají očím trochu světla a jsou vhodné pro vytváření jemnějšího a sofistikovanějšího vzhledu.Zvláště dobře vypadají v kombinaci s matnými stíny, které dodávají líčení komplexnost a hloubku.

Stíny s kovovým leskem dodávají vzhledu jas a výraz.Lze je použít jako akcent v líčení, zejména při večerním líčení.Odstíny zlaté, bronzové, měděné a tmavě stříbrné jsou obzvláště aktuální pro podzimní období.

Od jemného a sofistikovaného až po dramatické líčení: 5 nejlepších textur očních stínů.

Foto: freepik/freepik.com.

Stíny s perleťovým efektem dodají líčení jemnost a lehkost.Lze je použít ke zvýraznění vnitřních koutků oka nebo na středu víčka, čímž se pohled otevře a rozzáří.

‚Krémové textury se hodí k vytvoření bohatého a lehkého vzhledu.Poskytují dlouhotrvající krytí, snadno se roztírají a často mají bohatší pigmentaci.Podzimní odstíny krémových stínů mohou zahrnovat tmavě hnědé, vínové a zlatavé tóny,‘ dodala odbornice.

Již dříve Gorbunovová prozradila, jak si na podzim vybrat správný odstín rtěnky. Poznamenala, že je důležité zohlednit typ barvy a barvu očí.Lidé se zlatavým nebo olivovým odstínem pleti mohou volit rtěnky v teplých barvách.Pokud máte barevný typ s narůžovělým nebo namodralým podtónem pleti, budou lépe vypadat chladnější odstíny.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Je skvělé vidět, jak se profesionální vizážisté podělí o své znalosti a zkušenosti s veřejností. Myslím si, že výběr správné textury očního stínu může skutečně udělat obrovský rozdíl ve vzhledu a celkovém dojmu líčení. Matné stíny jsou mým favoritem pro každodenní vzhled, zatímco v kombinaci s metalickými stíny vytváříme efektní večerní líčení. Děkuji Olze za tyto inspirativní rady!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten