HomeŽivotní stylOkamžitě vypadněte z domu: sedm hlavních věcí, které vysávají štěstí a odhánějí...

Okamžitě vypadněte z domu: sedm hlavních věcí, které vysávají štěstí a odhánějí peníze

Není žádným tajemstvím, že věci v domě nesou zvláštní energii.A tato energie není vždy pozitivní.Některé věci navíc mohou vám i vašim blízkým přinést potíže.Proto by měly být okamžitě vyhozeny.

Může se to zdát zvláštní, ale odpadky a staré harampádí mohou do domu přinést potíže.Ošuntělý nábytek, roztrhané oblečení, nefunkční spotřebiče – to vše nejenže zahlcuje domov, ale také brání přílivu prosperity.Staré, dávno ztracené zboží vzhled věcí kazí nejen prostředí: domem začne ‚putovat‘ negativní energie, která znehodnocuje veškeré pozitivní snahy.

Na skládku patří i oblečení, které ztratilo svůj dřívější vzhled.Stejné pravidlo platí i pro obnošené, ošoupané a popraskané boty, stejně jako pro nádobí s třískami a prasklinami.Za prvé, takové věci nejsou esteticky příjemné a za druhé, ubírají vitalitu a přinášejí do domu nekonečné nadávky a hádky.

Ve vašem životě by nemělo zůstat nic, co by vám připomínalo lidi, s nimiž jste se rozešli za nepříjemných okolností.Pokud si uchováváte dary bývalých přátel, kolegů nebo milenců – blokujete si cestu k novým lidem a odsuzujete se k osamělosti.Pokud tedy dlouho nemůžete potkat nové přátele nebo lásku, udělejte ve věcech revizi.

Není také dobré nechávat si věci, které vás rozčilují.Do tohoto seznamu může patřit cokoli: jeden hrnek ze sady, hloupý kabát, starý hrnec, masivní židle.Vaše podráždění není vůbec náhodné: signalizuje nebezpečí.

V dnešní době je módní sbírat magnetky na lednici.Je však krajně nebezpečné takové suvenýry věšet, pokud jste je dostali jako dárek: jednak by magnet mohl být nabitý negativitou.Za druhé, uzavírá přístup pozitivní energie do domu.

S věcmi, které zemřelý vlastnil, neobřadně nenakládejte.Pokud je věc dobrá, lze ji darovat potřebným.Ponechávat takové věci je krajně nebezpečné: ničí energii domu, přitahují neštěstí.Především mluvíme o oblečení a obuvi.

Zapomeňte na myšlenku nechávat v domě vycpaná zvířata.Bioenergetici upozorňují, že například rohy mohou přinášet neštěstí a způsobit ztrátu milované osoby.Obraz rybičky učiní energii zranitelnou a vás – neschopnou odolávat stresu.Pes, vlk, lev nebo tygr s otevřenou tlamou mohou vzít odvahu a způsobit neštěstí celé rodině.

Dříve se nazývaly tři hlavní rostliny, které vysávají životní síly svých hostitelů.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten