HomeZajímavéOkna budou opět šíleně zářit: zkušené hospodyňky radí roztok s glycerinem

Okna budou opět šíleně zářit: zkušené hospodyňky radí roztok s glycerinem

Čistá a lesklá okna jsou snem každé hospodyňky.Proces mytí oken je však často zdlouhavý a problematický.Navíc prach z ulice a stopy po dešti okna rychle připraví o lesk a brzy musíte proceduru opakovat.

Není však třeba zoufat! Existuje jednoduchý způsob, který vám nejen ušetří čas a námahu, ale také udrží vaše okna dlouho dokonale čistá.

Nejprve je nutné po běžném čištění oken provést dodatečné ošetření speciálním roztokem.K jeho přípravě budou zapotřebí pouze dvě dostupné složky.

Za druhé smíchejte jednu polévkovou lžíci kondicionéru na vlasy a jednu polévkovou lžíci glycerinu.Celou směs dobře promíchejte, dokud nebude homogenní.

Zatřetí naneste připravený roztok na očištěný povrch skla a rovnoměrně jej rozetřete po celé ploše.

Za čtvrté, po ošetření jemně odstraňte zbytky přípravku měkkým, suchým hadříkem otíráním skla krouživými pohyby.

Za páté, po zaschnutí se na skle vytvoří neviditelný ochranný film, který zabrání usazování prachu a nečistot na oknech.

Díky této jednoduché, ale účinné metodě můžete zapomenout na časté mytí oken.Hospodyňky, které tuto metodu vyzkoušely, tvrdí, že čistota oken se udržuje po mnoho měsíců.Nyní se můžete těšit z dokonalého vzhledu svých oken bez jakékoliv další námahy.Vyzkoušejte si to sami!

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Proces mytí oken je vskutku náročný, ale díky tomuto jednoduchému triku se okna budou zářit déle bez další námahy. Dokonalé a lesklé okno je pro mě skutečným symbolem čistoty v domácnosti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten