HomeŽivotní stylOkurky porostou zběsilou rychlostí: Za 1 cent hnojiva získáte celé moře plodin

Okurky porostou zběsilou rychlostí: Za 1 cent hnojiva získáte celé moře plodin

Není žádným tajemstvím, že každá zeleninová zahradní kultura vyžaduje pečlivou péči.Zvláště pokud jde o okurky.Vědkyně-agronomka Anastasia Kovrignyh pojmenovala krmivo za haléř, díky kterému zelenina poskytne nebývalou úrodu.

Podle odbornice můžete vypěstovat obrovské množství okurek s pomocí obyčejného droždí.Stačí je použít k přípravě hnojiva.

Nejdříve budete muset vzít kbelík a nalít do něj vodu a poté tekutinu zahřát.Poté byste měli do nádoby vhodit asi 50 gramů kvasnic a směs umístit na teplé a tmavé místo.Nakonec nezbude než nechat kvásek osm hodin trvat.

Při správné péči o okurky vás každá zelenina potěší i dokonalým tvarem.

Foto: azerbaijan_stockers/ru.freepik.com.

Po uplynutí doby lze prostředek bez obav použít na zeleninové zahradě.Je lepší to udělat asi dva týdny po výsadbě okurek ve skleníku nebo v otevřeném terénu.Po dalších 14 dnech je třeba postup zopakovat.Další použití prostředku již nebude nutné.

Dříve agronom jmenoval pět nejlepších odrůd rajčat pro válení.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten