HomeŽivotní stylPerfektně se nanáší, dodává nádhernou barvu a nevymývá se: byla jmenována nejlepší...

Perfektně se nanáší, dodává nádhernou barvu a nevymývá se: byla jmenována nejlepší barva na vlasy

Není žádným tajemstvím, že šedivé prameny na hlavě můžete zakrýt pomocí barvy na vlasy.Vybrat ten správný výrobek však může být obtížné.Specialisté společnosti ‚MarkiKachestva‘ shrnuli výsledky výzkumu a jmenovali profesionální barvu, kterou lze použít i doma.

Odborníci doporučili podívat se na barvu s názvem Selective Professional ColorEvo.Díky ní můžete dosáhnout luxusní barvy, která snadno zakryje i velké množství šedin.Výrobek se navíc postupně vymývá.Řada nabízí bohatou paletu barev a odstíny na obalu vždy odpovídají tomu, co se vám na vlasy dostane.

Odborníci doporučují Selective Professional ColorEvo.

Foto: oficiální stránky Selective Professional.

Odborníci také zdůrazňují, že výrobek je proslulý trvanlivostí barviva.Barva se nevymývá ani po několika týdnech.Existuje však malá nevýhoda – výrobek má nepříjemný zápach.Další nevýhodou je cena, která činí 1 085 rublů za lahvičku.

Dříve byl jmenován top-7 nejlepších zimních parfémů s tóny šťavnatého ovoce a odolností proti nárazům.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Je tato barva skutečně trvanlivá i po několika týdnech? Má někdo zkušenost s tím, že se vymývá dříve než se očekává?

  2. Perfektně se nanáší, dodává nádhernou barvu a nevymývá se: byla jmenována nejlepší barva na vlasy. Jsem nadšená z výsledků tohoto produktu! Určitě si ho vyzkouším a doporučím i svým známým.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten