HomeŽivotní stylPokus o vzkříšení mrtvoly: James Cameron chce znovu restartovat 'Terminátora'

Pokus o vzkříšení mrtvoly: James Cameron chce znovu restartovat ‚Terminátora‘

Režisér James Cameron, který letos v prosinci představil pokračování Avatara, v podcastu Smartless uvedl, že hodlá znovu restartovat svou legendární sérii ‚Terminátor‘.

Podle režiséra se na restartu série právě pracuje a má dokonce představu, co by se s ní dalo udělat.

‚Kdybych měl pracovat na dalším ‚Terminátorovi‘ a pokusit se znovu restartovat sérii, zaměřil bych se spíše na umělou inteligenci než na zlé roboty, kteří se zbláznili,‘ vysvětlil Cameron.

Několik posledních filmů o Terminátorovi však pronásledovala černá kaňka: nejprve Genesis, kde Sarah Connorovou hrála Emilia Clarke, dopadl špatně.Posledním hřebíčkem do rakve série byl film Temné osudy.V té době si všichni mysleli, že je konec.Ale zřejmě nebyl.

Již dříve bylo oznámeno, že James Cameron plánuje natočit Avatar 3 za dva roky.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Podle mě je nápad Jamese Camerona znovu restartovat sérii ‚Terminátor‘ skvělý. Doufám, že se mu podaří přinést něco nového a originálního do tohoto světa umělé inteligence.

  2. Přemýšlím, zda je dobrý nápad znovu restartovat sérii ‚Terminátor‘ a zaměřit se spíše na umělou inteligenci. Co si myslíte?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten