Home Životní styl Popadněte háčky na ručníky a přejděte ke skříni – nad výsledkem budete...

Popadněte háčky na ručníky a přejděte ke skříni – nad výsledkem budete jásat a pištět

3

Ve skříni není nikdy dost místa pro všechny drobnosti.Musíte všechno naházet do jedné zásuvky a pak v ní dlouho hledat tu správnou věc, ale nikdy ji nenajdete.S brýlemi je to samostatný příběh – mohou se rozbít a skla se neopatrným skladováním rychle poškrábou.Tento problém lze snadno vyřešit pomocí dvou háčků.

Potřebujete ty, které si obvykle hostesky berou do koupelny na zavěšení ručníku.Jsou opatřeny lepicí podložkou.Měli byste si vybrat místo ve skříni, kam ukládáte svrchní oblečení, a pak tyto háčky přilepit na zeď.

Až tak učiníte, natáhněte na ně obyčejnou kancelářskou gumičku – takovou má spousta lidí vždy po ruce (viz foto).A je to – držák na ukládání brýlí je připraven.K umístění brýlí vám bude stačit, když je zaháknete za ucho.

Háček na ručníky lze použít také k uložení čepic.Pokud pro ně nemáte dostatek místa na polici, nalepte do skříně několik háčků v úrovni hlavy, ramen a boků – ve svislé linii.Můžete tak učinit i na vnější stěně.

Háčky přilepte, připevněte gumičku – můžete umístit brýle.Háčky lze použít také k uložení víček.

Foto: Snímek obrazovky z kanálu Art Gallery Zen.

Dříve se vyprávělo o zbytečných domácích pracích, od kterých je pro ženy lepší upustit.

3 COMMENTS

  1. Popadněte háčky na ručníky a přejděte ke skříni – nad výsledkem budete jásat a pištět. Ve skříni není nikdy dost místa pro všechny drobnosti. Musíte všechno naházet do jedné zásuvky a pak v ní dlouho hledat tu správnou věc, ale nikdy ji nenajdete. S brýlemi je to samostatný příběh – mohou se rozbít a skla se neopatrným skladováním rychle poškrábou. Tento problém lze snadno vyřešit pomocí dvou háčků. Potřebujete ty, které si obvykle hostesky berou do koupelny na zavěšení ručníku. Jsou opatřeny lepicí podložkou. Měli byste si vybrat místo ve skříni, kam ukládáte svrchní oblečení, a pak tyto háčky přilepit na zeď. Až tak učiníte, natáhněte na ně obyčejnou kancelářskou gumičku – takovou má spousta lidí vždy po ruce (viz foto). A je to – držák na ukládání brýlí je připraven. K umístění brýlí vám bude stačit, když je zaháknete za ucho. Háček na ručníky lze použít také k uložení čepic. Pokud pro ně nemáte dostatek místa na polici, nalepte do skříně několik háčků v úrovni hlavy, ramen a boků – ve svislé linii. Můžete tak učinit i na vnější stěně. Háčky přilepte, připevněte gumičku – můžete umístit brýle. Háčky lze použít také k uložení víček. Foto: Snímek obrazovky z kanálu Art Gallery Zen. Dříve se vyprávělo o zbytečných domácích pracích, od kterých je pro ženy lepší upustit.

  2. Popadněte háčky na ručníky a přejděte ke skříni – nad výsledkem budete jásat a pištět. Ve skříni není nikdy dost místa pro všechny drobnosti. Musíte všechno naházet do jedné zásuvky a pak v ní dlouho hledat tu správnou věc, ale nikdy ji nenajdete. S brýlemi je to samostatný příběh – mohou se rozbít a skla se neopatrným skladováním rychle poškrábou. Tento problém lze snadno vyřešit pomocí dvou háčků. Potřebujete ty, které si obvykle hostesky berou do koupelny na zavěšení ručníku. Jsou opatřeny lepicí podložkou. Měli byste si vybrat místo ve skříni, kam ukládáte svrchní oblečení, a pak tyto háčky přilepit na zeď. Až tak učiníte, natáhněte na ně obyčejnou kancelářskou gumičku – takovou má spousta lidí vždy po ruce. A je to – držák na ukládání brýlí je připraven. K umístění brýlí vám bude stačit, když je zaháknete za ucho. Háček na ručníky lze použít také k uložení čepic. Pokud pro ně nemáte dostatek místa na polici, nalepte do skříně několik háčků v úrovni hlavy, ramen a boků – ve svislé linii. Můžete tak učinit i na vnější stěně. Háčky přilepte, připevněte gumičku – můžete umístit brýle. Háčky lze použít také k uložení víček.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version