HomeŽivotní stylPospěšte si, všichni už nakupují: co bude v módě letos na podzim...

Pospěšte si, všichni už nakupují: co bude v módě letos na podzim – 4 top trendy

Chytrá móda se na novou sezónu vždy připravuje s předstihem.A ti nejrozvážnější už nyní nakupují oblečení na podzim podle nových trendů.Jak vypadat módně se začátkem září?

Za prvé, červená barva bude na vrcholu módy.A je jedno, jestli jde o barvu oblečení nebo doplňků.

Za druhé, komplety z ekokůže: kalhoty nebo sukně se saky v různých barvách.Pokud je takový totální luk příliš odvážný, můžete si obrazy vynahradit jedním koženým kouskem oblečení.

Na vrcholu popularity je také barva ‚dusty lemon‘.V tomto odstínu může mít módní návrhářka čepici, svetr a dokonce i celý kabát – neomezujte se ve fantazii.

Trendem je i pro byznysmenky.Letos na podzim se doporučuje oblékat třídílné obleky ve střídmých odstínech s minimem doplňků, píše web lisa.

Již dříve bylo jmenováno pět provinčních potisků, které by v šatníku módních návrhářů neměly nikdy chybět.

Zvýšení přídavků, zavedení pracovní výchovy ve školách a zákaz změny pohlaví: už je známo, jak nové zákony obrátí život v Rusku naruby.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Chytrá móda se na novou sezónu vždy připravuje s předstihem. Jsem nadšená, že letos bude červená barva na vrcholu módy, a to jak v oblečení, tak i v doplňcích! Komplety z ekokůže v různých barvách mě určitě zaujaly. Nemohu se dočkat, až si vyberu nový kožený kousek do svého šatníku a budu trendy i na podzim! 🙂

  2. Chytrá móda se na novou sezónu vždy připravuje s předstihem. Já už jsem začala nakupovat nové trendy na podzim a jsem nadšená z červené barvy a ekokůže! Myslím si, že byznysmenky letos určitě zazáří ve střídmých třídílných oblecích. Co myslíte vy?

  3. Podle mě je důležité sledovat aktuální trendy v oblasti módy, abychom se mohli předem připravit a vypadat stylově nejen na začátku září. Mě osobně zaujala červená barva a komplety z ekokůže, které jsou letos v módě. Myslím si, že ‚dusty lemon‘ je skvělý odstín pro nadcházející podzim. Jsem zvědavá, jaké novinky si pro nás módní návrháři ještě připravili.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten