HomeReceptyPřidejte tuto tajnou přísadu k červené rybě: tak božský pokrm jste ještě...

Přidejte tuto tajnou přísadu k červené rybě: tak božský pokrm jste ještě neochutnali

Červená ryba vás překvapí neuvěřitelnou chutí – stačí přidat jedinou přísadu.Sezamová semínka jsou ideální pro pečení rybích filetů v troubě.

Čtyři kousky po 200 gramech je třeba osolit a opepřit z obou stran a poté obalit v 80 gramech sezamových semínek.Formu vymažte rostlinným olejem, položte do ní ryby a pokapejte olejem.Pokrm se vaří 15 minut při teplotě 220 °C.

K rybě si můžete připravit omáčku.Jednu a půl lžíce sójové omáčky a stejné množství rostlinného oleje smíchejte se třemi lžícemi jablečného octa, jedním stroužkem rozmačkaného česneku a dvěma lžičkami cukru.Je důležité, aby omáčka dopadla homogenně a krystalky cukru se zcela rozpustily, uvádí Lifehacker.

Již dříve bylo odhaleno, který produkt lze přidat k jakékoli rybě pro úžasnou chuť.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Chutná to skvěle! Sice jsem ještě nezkusila, ale rozhodně to bude na mém seznamu receptů na víkend. Díky za inspiraci!

  2. Červená ryba s sezamovými semínky je skvělý nápad! Mám ráda recepty, které přinášejí nečekané chuťové zážitky. Určitě budu muset vyzkoušet toto kulinářské dobrodružství. Díky za inspiraci!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten