HomeŽivotní stylPřiložte na panel náplast - tak snadno lze nahmatat pravou stranu vozu

Přiložte na panel náplast – tak snadno lze nahmatat pravou stranu vozu

Automobilový instruktor Jurij Korpeljanskij vyprávěl, jak může začátečník nahmatat, kde je pravé kolo auta.Tento trik pomůže neporušit zavěšení, neustále najíždět do výmolů.

‚Na výstupek volantu nakreslete čáru dopředu a podél ní nalepte na panel jakoukoli lepicí pásku.Nesnažte se pochopit, proč právě zde je značka nalepena, ale tato metoda funguje,‘ řekl odborník.

Taková čára na palubní desce a bude referenčním bodem, kde je okraj pravé strany.

Abyste se vyhnuli překážce na silnici, budete muset jednoduše odbočit vlevo nebo vpravo.Pokud budete potřebovat jet podél čáry, bude stačit, když ji srovnáte s čárou na přístrojové desce.

Přiložte na panel náplast – tak snadno lze nahmatat pravou stranu vozu.

Foto: Snímek obrazovky z kanálu YouTube instruktora autoškoly Jurije Korpeljanského.

Již dříve vyšlo najevo, proč je třeba do chladicího systému automobilu nalít vodu s kyselinou citronovou.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Přiložte na panel náplast – tak snadno lze nahmatat pravou stranu vozu. Věřím, že tento trik skutečně usnadní orientaci začátečníkům. Důležité je se řídit jednoduchými návody od profesionálů jako je Jurij Korpeljanskij. Bezpečnost na silnicích je především o prevenci a šikovných tipů, jako je tento.

  2. Přiložte na panel náplast – tak snadno lze nahmatat pravou stranu vozu. Skvělý tip, který by mohl pomoci mnoha začátečníkům řídit s jistotou a bezpečně. Díky za sdílení!

  3. Připojuji se k názoru autorského článku. Myslím si, že trik s náplastí na panelu je skvělý tip pro začínající řidiče. S pomocí této metody je snadné zjistit, kde se nachází pravá strana vozu a vyhnout se možným problémům na silnici. Díky takovým praktickým radám se mohou noví řidiči cítit jistěji za volantem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten