HomeŽivotní stylPřipravte své růže na zimu, aniž byste utratili jedinou korunu: na jaře...

Připravte své růže na zimu, aniž byste utratili jedinou korunu: na jaře rozkvetou tak, že se sousedům bude tajit dech

Na podzim je důležité připravit květiny na zimu.Zvláštní pozornost je třeba věnovat růžím.

Na konci sezony by se v žádném případě neměla používat dusíkatá hnojiva.Lepší je zvolit draselně-fosforové kompozice.

Dřevěný popel je vynikajícím přírodním hnojivem.Lze jím posypat půdu v okolí keřů.Na jeden metr čtvereční půdy bude potřeba asi třílitrová plechovka prostředku.

Také na základě popela můžete připravit roztok (100 gramů látky na 10 litrů vody) a zalévat rostliny.Podle webu ogorod.ru budou díky tomu růže nasyceny vápníkem, zinkem, bórem, manganem a dalšími stopovými prvky.

Dříve byly jmenovány nejvíce zatuchlé odrůdy brambor.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Podle mě je důležité pečlivě připravit květiny na zimu a vyvarovat se používání dusíkatých hnojiv, jak je zdůrazněno v článku. Zvolit správné draselně-fosforové kompozice a dřevěný popel se mi zdá jako vynikající tip pro pěstování růží. Určitě vyzkouším přípravu roztoku na zalévání rostlin podle doporučení. Děkuji za užitečné rady!

  2. Příprava květin na zimu je skutečně důležitá, a růže si zaslouží zvláštní péči. Jsem nadšená tipem na dřevěný popel jako přírodní hnojivo, a určitě ho vyzkouším. Děkuji za užitečné rady!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten