HomeZajímavéProč byste neměli vyzvedávat peníze nalezené na silnici: pět nebezpečných důsledků

Proč byste neměli vyzvedávat peníze nalezené na silnici: pět nebezpečných důsledků

Sbírání cizích peněz na ulici může mít negativní dopad na váš život, jsou přesvědčeni senzibilové.Faktem je, že peníze mají zvláštní energii a mohou nést negativní programy jiných lidí, které mohou způsobit problémy.

Za prvé, sbíráním cizích peněz ze země riskujeme negativní ovlivnění vlastní peněžní energie a finančních toků.Vytváří se tak neviditelné spojení s jinými lidmi.

Za druhé, prostřednictvím nalezených peněz se na nás může přenést negativní energie, až po nemoci a špatná přesvědčení.Takový proces se nazývá vkid.

Za třetí, lidé někdy používají peníze při rituálech a nechávají je na cestě jako platidlo démonům nebo bytostem.Jejich sebráním riskujeme, že na sebe přivoláme negativitu.

Za čtvrté, peníze mají velkou energetickou sílu, která může dramaticky ovlivnit život člověka.

Za páté, můžete se také dostat do potíží, například obvinění z krádeže , pokud bývalý majitel začne hledat, co ztratil, a všimne si, že jste mu peníze sebrali.

Závěrem je třeba poznamenat, že byste neměli zvedat cizí peníze na ulici, protože to má vzhledem ke zvláštnostem peněžní energie vážné negativní důsledky.Je lepší být v této věci obezřetný a nepodléhat pomyslnému pokušení.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten