HomeŽivotní stylProč se sklo potírá cibulí - o tomto triku ví jen málo...

Proč se sklo potírá cibulí – o tomto triku ví jen málo lidí

Cibule vám může výrazně usnadnit život, pokud znáte několik triků.Například dokáže ochránit okna před ledem.K tomuto účelu stačí večer potřít čelní sklo auta půlkou cibule a ráno už nebude pokryté ledem.

Také s pomocí cibule můžete leštit kov.K tomu je třeba několik kousků zeleniny nasekat v mixéru a zředit vodou.Tímto roztokem navlhčete hadřík a potřete jím kovové povrchy a poté je vyleštěte suchým hadříkem.

Kromě toho cibule dokáže vyčistit grilovací rošty.Stačí napíchnout polovinu cibule na vidličku a přejet s ní po grilovacím roštu, dokud je ještě horký.Tím se kov vydezinfikuje, uvádí časopis ‚New Hearth‘.

Dříve jmenovaný peníz je prostředek, který účinně vyčistí připálený tuk ze sporáku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Cibule skutečně má mnoho užitečných vlastností! Mám ráda tipy na přírodní úklid, takže tohle mě zaujalo. Určitě vyzkouším cibulový trik na čištění kovu na našich nádobích. Díky za inspiraci!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten