HomeReceptyProto všechny problémy: odborník na výživu pojmenoval strašlivou chybu ve stravě důchodců

Proto všechny problémy: odborník na výživu pojmenoval strašlivou chybu ve stravě důchodců

Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všichni starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty.A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek, píše Lenta.ru.

‚Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví.Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit.Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla.

Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje.

Dříve byli Rusové s dětmi s rozhodnutím o platbách spokojeni.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všechny starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty.A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek, píše Lenta.ru.’Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví.Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit.Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla.Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje.Dříve byli Rusové s dětmi s rozhodnutím o platbách spokojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten