Home Recepty Proto všechny problémy: odborník na výživu pojmenoval strašlivou chybu ve stravě důchodců

Proto všechny problémy: odborník na výživu pojmenoval strašlivou chybu ve stravě důchodců

3

Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všichni starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty.A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek, píše Lenta.ru.

‚Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví.Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit.Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla.

Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje.

Dříve byli Rusové s dětmi s rozhodnutím o platbách spokojeni.

3 COMMENTS

  1. Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všichni starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty. A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek. Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví. Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit. Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla. Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje.

  2. Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všichni starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty. A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek. ‚Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví. Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit. Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla. Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje. Dříve byli Rusové s dětmi s rozhodnutím o platbách spokojeni.

  3. Odbornice na výživu Elena Solomatina uvedla, že téměř všechny starší lidé dělají ve výživě jednu chybu – jedí stále stejné produkty.A jednotvárná strava vede k nedostatku užitečných látek, píše Lenta.ru.’Starší lidé mají velký deficit užitečných látek kvůli tomu, že jich nedostávají dostatek, a navíc něco nestráví.Aby se udrželi stále nad vodou, je nutné tento deficit doplnit.Proto podáváme více různorodého materiálu a tělo si z něj vybere, co potřebuje,‘ řekla.Poznamenala, že je velmi důležité změnit jídelníček, jíst různé potraviny, pak tělo dostane to, co potřebuje.Dříve byli Rusové s dětmi s rozhodnutím o platbách spokojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version