HomeŽivotní stylRozetřete ho prstem a saze se uvolní! Tento peněžní prostředek odstraní oranžové...

Rozetřete ho prstem a saze se uvolní! Tento peněžní prostředek odstraní oranžové saze z hrnců a pánví

Na webu byl zveřejněn tip, který pomůže hospodyňkám zbavit se starých oranžových sazí a jakýchkoli jiných nečistot na hrncích a pánvích.

Budete k tomu potřebovat pouze pytle na odpadky a čpavek.Ten nejsnáze koupíte v zahradnictvích.

Nejprve zkuste odšroubovat rukojeť z pánve.Pánev pošleme nejprve do jednoho pytle na odpadky, pak s druhým a po něm do třetího.Nádobí by mělo být zabaleno celkem do tří pytlů na odpadky.

Do prvního sáčku s pánví nalijeme asi 50 ml čpavku.Buďte opatrní a raději si nasaďte respirátor a otevřete všechna okna kvůli větrání.

Sáčky pevně zavažte provázkem nebo špagátem.Pánev by se měla protřepat a otáčet, aby se tekutina rozprostřela po celé pánvi.Poté pánev necháme v lihu a sáčcích přes noc – nejlépe na balkoně, abychom rozhodně zabránili vzniku nepříjemného zápachu v bytě.

Pokud jsou saze velmi husté, přilijeme více alkoholu a podržíme déle.

Druhý den pánev otevřete v gumových rukavicích a s respirátorem a zkuste saze seškrábat prstem – podle autora kanálu YouTube LOVISOVET se nečistoty dostanou ze dna pánve i bez houbičky.Samozřejmě je lepší odstranit zbytky sazí houbičkou a prostředkem na mytí nádobí.

Již dříve vyšlo najevo, jak prát tyl pomocí lidových prostředků.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Rozetřete si ho prstem a saze se uvolní! Jsem ráda, že existuje takový účinný tip na odstranění nečistot z hrnců a pánví. Určitě ho vyzkouším, díky za sdílení!

  2. Rozetři ho prstem a saze se uvolní! Myslím si, že tento peněžní prostředek je skvělý tip pro čištění hrnců a pánví od nečistot. Určitě to vyzkouším doma sama!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten