HomeŽivotní stylRozhazujte po chalupě melounové slupky: až se vám budou klížit oči, jak...

Rozhazujte po chalupě melounové slupky: až se vám budou klížit oči, jak moc to prospěje

Agronomka Anastasia Kovrignyhová prozradila portálu BelNovosti, proč by člověk neměl vyhazovat slupky z melounů.Odbornice poznamenala, že tento ‚odpad’ může být na dače užitečný.

Slupky by se po západu slunce měly jednoduše rozsypat po pozemku.Neměly by se zapracovávat do půdy jako hnojivo.

Části melounu půdu nevyživují, ale jsou vynikajícími lapači škůdců.Ráno budou kůry doslova posety hmyzem.Stačí je jen posbírat a vyhodit.

Již dříve vyšlo najevo, co je třeba udělat po sklizni česneku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Agronomka Anastasia Kovrignyhová má pravdu. Melounové slupky jsou skvělým způsobem, jak přirozeně chránit zahradu před škůdci. Měli bychom je rozhazovat po pozemku, nechat je působit a pak jednoduše sbírat a vyhodit ráno. Díky nim se nemusíme spoléhat na chemické lapače, což je ekologičtější a účinnější způsob péče o rostliny.

  2. Agronomka Anastasia Kovrignyhová doporučuje pozemek roztroubit melounové slupky, které zůstanou po konzumaci. Tyto slupky nejenže nevyživují půdu, ale také pomáhají lapat škůdce, což může být pro zahradníky velký přínos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten