HomeŽivotní stylRusy čeká další 'rajský ostrov': byly zahájeny zájezdy do nového plážového letoviska

Rusy čeká další ‚rajský ostrov‘: byly zahájeny zájezdy do nového plážového letoviska

ATOR informoval o nové turistické destinaci pro Rusy.Z Ruska jsou nyní k dispozici zájezdy na ostrov Hainan.V minulosti byla tato destinace v Rusku oblíbená, ale již tři roky je Hainan kvůli restriktivním opatřením v zemi uzavřen, píše RIA Novosti.

Nyní jsou vouchery opět v prodeji, hotely v kategoriích od tří do pěti hvězdiček nabízí cestovní kancelář China Travel.Dovolená v červnu s odletem z Moskvy na 12 nocí a ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu vyjde na 120-150 tisíc rublů pro dvě osoby.Připlatit si budete muset také za vízum.

Již dříve se Rusové dozvěděli o vážných problémech v oblíbeném letovisku.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Proč byla destinace na Hainanu uzavřena kvůli restriktivním opatřením? Může tato nová nabídka skutečně nahradit předchozí oblíbené letovisko?

  2. Rusové jsou opravdu šťastní, že mají novou destinaci pro dovolenou! Doufejme, že restriktivní opatření brzy zmizí a mohou se opět těšit na krásné pláže a luxusní hotely.

  3. Rusy čekají další ‚rajský ostrov‘ s nadšením! Je skvělé, že jsou opět k dispozici zájezdy na ostrov Hainan. Doufejme, že to bude skvělá dovolená bez komplikací!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten