HomeŽivotní stylSazenice rajčat by se měly zalévat tímto způsobem: pak budou silné a...

Sazenice rajčat by se měly zalévat tímto způsobem: pak budou silné a zdravé

Vypěstovat zdravé a silné sazenice rajčat je možné pouze při správné péči.Je nutné včas aplikovat hnojiva a také při zalévání zohlednit vlastnosti kultury.Zemědělská vědkyně Anastasia Kovrignyh nám řekla, kdy je pravděpodobnější, že vlhkost rostlinám uškodí.

Odbornice ujistila, že při zalévání sazenic rajčat mnozí dachaři zapomínají na teplomilnou povahu kultury.Proto při použití studené tekutiny rostlina jen trpí.Zvláště pokud se takové zalévání stane pravidelným.Mnohem lepším řešením je použití vody o pokojové teplotě.

Se zdravými sazenicemi je mnohem snazší dosáhnout dobré úrody rajčat.

Foto: freepik/ru.freepik.com.

Stejně tak je důležité si uvědomit, že je nutné napouštět příliš mnoho tekutiny nelze.V opačném případě začnou kořeny sazenic zahnívat.Proto je lepší podívat se na horní vrstvu půdy.Zalévejte plodiny pouze tehdy, když jsou zcela suché.

Pokud začnou listy rostliny opadávat nebo vadnout, je vhodné přilít trochu více tekutiny.

Dříve agronom vysvětlil, ve kterých případech je zbytečné sazenice zachraňovat.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Sazenice rajčat by se měly zalévat tímto způsobem: pak budou silné a zdravé. Věřím, že správná péče je zásadní pro úspěšný růst rostlin. Hnojiva a teplota vody při zalévání hrají klíčovou roli. Myslím si, že díky nakonec dobré péči je možné dosáhnout vynikající úrody rajčat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten