HomeŽivotní stylŠest ženských jmen, jejichž majitelům se nejčastěji zlomí srdce

Šest ženských jmen, jejichž majitelům se nejčastěji zlomí srdce

Jasnovidka Kajetta pojmenovala šest ženských jmen, jejichž majitelé budou mít s největší pravděpodobností zlomené srdce.Některým ženám se štěstí v osobním životě hledá obtížně.

Anna je jméno laskavé ženy, která není ochotna do poslední chvíle věřit v mužovu nepoctivost.Pokud se majitelka tohoto jména nenaučí vidět pravdu, bude do svého života neustále přitahovat nevěrníky.

Daria – vítězka v životě dává přednost rebelům a ‚zlým chlapům‘.Žena se může bezhlavě zamilovat do nevhodného partnera a on není připraven na vážný vztah.

Anastázie dělá při výběru spřízněné duše poměrně dost chyb.Někdy ženy s tímto jménem přebírají roli maminky pro nezralého nápadníka.Dokážou si muže vzít silou, než aby je odpuzovaly.

Veronika je jméno plaché a naivní dívky.Takové ženy často nedokážou říct, zda je jejich muž miluje, nebo s nimi chce jen strávit noc.

Alla – silná a nezávislá, proto na její silné energii natahuje mamutí syny.Pokud se majitelka tohoto jména nenaučí projevovat před mužem slabost, bude trpět kvůli tupým mužům.

Vasilisa se často mýlí ve výběru mužů.Nepoučí se z chyb a nedokáže rozeznat lži opačného pohlaví, uvádí LIFE.

Tři ženská jména, jejichž nositelky jsou vždy šťastně vdané, byla jmenována již dříve.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten