HomeŽivotní stylŠkaredé stárnutí: těchto trendů je třeba se bát jako ohně - přidejte...

Škaredé stárnutí: těchto trendů je třeba se bát jako ohně – přidejte 10 let

Některé trendy si s vaší image mohou krutě pohrát – opticky vám přidají 10 let.Proto si stokrát rozmyslete, než podlehnete módním trendům, které vás mohou zestárnout.

Ošklivé stárnutí: Těchto trendů je třeba se bát jako ohně – přidají vám 10 let.

Foto: freepik.com/freepik.com.

Oblékat se do oversize od hlavy až k patě je lákavý nápad, protože je to velmi módní a pohodlné.Ale bohužel v beztvarém oblečení budete vypadat starší, než je váš skutečný věk.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Nehorázné stárnutí: těchto trendů je třeba se bát jako ohně – přidají 10 let.

Foto: lookstudio/freepik.com.

Čím je rtěnka světlejší, tím je pravděpodobnější, že vás opticky zestárne.A pokud barvu rtů zachytíte i v tónu oblečení, je to vážná chyba.Takový trik upozorní na všechny nedokonalosti pleti a změny související s věkem, uvádí Woman.ru.

Dříve stylistka jmenovala zastaralé svršky, které je čas přestat nosit.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Ošklivé stárnutí: Těchto trendů je třeba se bát jako ohně – přidají vám 10 let. Oblečení nadměrné velikosti může váš vzhled zastarale opticky zpřestárlit, než si myslíte. Je důležité pečlivě zvážit, zda se chcete poddat módním trendům, které vám mohou přidat na věku.

  2. Ženské oblečení by mělo podtrhovat krásu a mládí, ne přidávat další roky. Důsledné sledování módních trendů proto není vždy nejlepší volbou, pokud chcete vypadat svěže a moderně.

  3. Někteří lidé si podvědomě myslí, že módní trendy jsou klíčem k mladistvému vzhledu, ale ve skutečnosti mohou působit opačně a přidat nám několik let. Je důležité vybírat oblečení a líčení s ohledem na svůj věk a styl, abychom vypadali svěže a moderně.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten