HomeZajímavéSkryté výhody tužky: 8 užitečných způsobů, jak ji využít doma i v...

Skryté výhody tužky: 8 užitečných způsobů, jak ji využít doma i v domácnosti

Mohlo by se zdát, že obyčejnou tužku potřebujeme pouze k psaní nebo kreslení.Většina z nás na konci školní docházky na existenci tohoto skromného předmětu zapomene a považuje ho za zbytečný.To je však hluboký omyl! Ukazuje se přece, že v běžném životě může tužka pomoci při řešení mnoha každodenních problémů a úkolů.

Nejprve zabalením tuby zubní pasty do papíru a přitlačením tužkou můžete jemně vytlačit celý obsah.Neztratí se ani gram!

Zadruhé omotáním pramenů vlasů kolem tužky získáte módní svazek během několika sekund.Šikovné do posilovny nebo na doma!

Do třetice, pouhé zapíchnutí tužky do pokojové rostliny v květináči vám poskytne oporu pro slabé stonky.Žádné kancelářské sponky nejsou potřeba!

Začtvrté, když místo paliček vezmete plastové kbelíky a tužky, snadno si vyrobíte hudební soupravu.Hrajte, aniž byste zapomněli zkoušet!

Za páté, místo pomerančové tyčinky můžete k jemnému zatlačení kůžičky na nehtech použít tužku.Rychlá manikúra je hotová!

Za šesté, přiložením kousku papíru na minci nebo jiný malý předmět a vystínováním jeho obrysu tužkou můžete získat jeho kopii.Metoda z dětství se vždycky hodí!

Za sedmé, jeho guma je skvělá na čištění stop po křídě nebo tužce ze stěn.Dětské kresby na tapetách? Žádný problém!

Za osmé, guma dokáže snadno odstranit zbytky starých samolepek z jakéhokoli hladkého povrchu.Rychle a účinně!

Jak vidíte, tužka není jen předmět na kreslení nebo psaní, který dospělí nepotřebují.Je to malý, ale multifunkční nástroj, který vám s trochou fantazie a šikovnosti pomůže v podnikání, vyřeší problém nebo ozdobí váš volný čas.Nespěchejte proto s vyhozením starých tužek – v životě mají ještě využití!

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten