HomeŽivotní stylStačí jedna lžička a tmavé věci budou jako nové: neuvěřitelný trik pro...

Stačí jedna lžička a tmavé věci budou jako nové: neuvěřitelný trik pro zkušené hostitelky

I to nejkvalitnější oblečení časem ztratí svůj původní vzhled a začne blednout.A tmavé věci nejsou výjimkou.Stále je však možné zachovat barvu látky.Výborně si s tímto úkolem poradí nejen speciální prostředky na praní, ale i lidové způsoby.Například obyčejný černý čaj.

Jak se ukázalo, tento oblíbený nápoj má v domácnosti mnohostranné využití.Zkušené hospodyně využívají bylinku nejrůznějšími způsoby.Jedním z nich je péče o tmavé oblečení.

Jak píše portál Sante, roztok na bázi čaje, který zachrání vaše zašlé oblečení, se připravuje velmi jednoduše.Za tímto účelem přidejte obsah dvou čajových sáčků a jednu lžíci jablečného octa do umyvadla s horkou vodou.Pak už zbývá jen oblečení do výsledného produktu na nějakou dobu namočit – čím déle, tím lépe.Poté můžete začít prát prádlo způsobem, na který jste zvyklí.

Dříve se majitelé aut dozvěděli, proč by se v interiéru vozu měly uchovávat čajové sáčky.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten