HomeŽivotní stylStáří ve společnosti koček: majitelé těchto jmen riskují, že zůstanou sami

Stáří ve společnosti koček: majitelé těchto jmen riskují, že zůstanou sami

Jména mají vliv na osud svých majitelů.Esoterici se domnívají, že existují tři ženská jména, která odsuzují k osamělosti.

U jména Tamar je vysoké riziko, že stráví stáří ve společnosti koček.V mládí se kolem dívek s tímto jménem obvykle točí spousta zástupců opačného pohlaví.Pokud však Tamar projde dlouhým obdobím vybírání a využívání mužů, může skončit osamělá.

Kateřiny jsou opravdu silné a nezávislé ženy.Složitá povaha muže odrazuje.S přibývajícím věkem jsou Catherine stále hrubší, z čehož vyplývá, že šance navázat osobní život jsou každým rokem menší a menší.

Nekomplikovaný osud u Valeryho.Pokud majitelky tohoto jména nezkrotí sobectví, svéhlavost a hrabivost, muž od nich uteče.Je důležité věnovat pozornost přáním a pocitům druhé poloviny, uvádí RroGorod.

Dříve hvězda ‚Bitvy senzibilů‘ jmenovala ženská jména, která přitahují peníze.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Jsem toho názoru, že jména skutečně mohou mít vliv na životní cesty jednotlivců. Zajímavé, jak určitá jména mohou být spojena s konkrétními charakteristikami a osudy. Člověk by si měl být vědom toho, jaké jméno nese, ať už je to jeho vlastní, nebo jméno jeho blízkých. Možná to má něco do sebe…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten