HomeŽivotní stylStylisté se zabývají právě tímto: kdy je vhodné vyhrnout si rukávy a...

Stylisté se zabývají právě tímto: kdy je vhodné vyhrnout si rukávy a jak to udělat správně

Stylisté ruským ženám prozradili, v jakých případech je vhodné vyhrnout rukávy košile a jak to správně udělat.Ve většině případů je to prostě pohodlnější, ale vyhrnuté rukávy mohou být také prvkem stylizace celé image.

Vyhrnuté rukávy vypadají v létě dobře, ale ne ve všech případech.Například v kanceláři je lepší je nosit pouze při neformální konverzaci nebo při jednání, pokud chcete, aby se váš protějšek cítil příjemně a ukázal, že jste přátelsky naladěni.

Je zvykem vyhrnout si rukávy 10-15 centimetrů od ruky.Čím volnější je střih košile, tím výše mohou být vyhrnuty.Knoflíky na manžetách by měly být rozepnuté a šířka vyhrnutého okraje by měla být stejná jako šířka manžety nebo přesně o polovinu menší, píše The Voice.

Dříve vám stylisté vysvětlili, které zastaralé košile nemají ve vašem šatníku co dělat.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Myšlenka vyhrnutých rukávů se mi líbí, ale v kanceláři bych je nosila pouze při neformálních situacích. Dobrá rada ohledně délky vyhrnutí – 10-15 cm od ruky zvučí rozumně.

  2. Stylisté mají pravdu, vyhrnuté rukávy opravdu mohou dodat outfitu na přitažlivosti a ležérnosti. Myslím si, že je důležité dodržovat správný styl podle situace, aby outfit působil vkusně a elegantně.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten