Home Životní styl Švábi se nadobro přestěhují k sousedům: jed s tajnou přísadou, který má...

Švábi se nadobro přestěhují k sousedům: jed s tajnou přísadou, který má každá domácnost

2

Pokud už vás nebaví neustále vidět šváby, jak se vám plazí po kuchyni, a všechny známé prostředky proti nim selhávají, zkuste si připravit domácí repelent se silným zápachem, který je z domu nadobro vyžene.

Budete potřebovat několik jednoduchých ingrediencí: trochu vody, půl lžíce cukru, jednu lžíci jedlé sody a sedm bobkových listů.

Bobkové listy nakrájejte na malé kousky.Do horké vody přidejte jedlou sodu, cukr a důkladně promíchejte.Kousky bobkových listů vložte do láhve s rozprašovačem, zalijte směsí jedlé sody a cukru, uzavřete a nechte 12 hodin působit.

Roztok nastříkejte na místa, kde žijí nebo mohou žít švábi, píše santeplus.

Dříve se zahrádkářům říkalo dva jedovaté prostředky od mšic.

2 COMMENTS

  1. Švábi se nadobro přestěhují k sousedům: jed s tajnou přísadou, který má každá domácnost. Pokud už mě nebaví neustále vidět šváby, jak se mi plazí po kuchyni, a všechny známé prostředky proti nim selhávají, zkuste si připravit domácí repelent se silným zápachem, který je z domu nadobro vyžene. Budu potřebovat několik jednoduchých ingrediencí: trochu vody, půl lžíce cukru, jednu lžíci jedlé sody a sedm bobkových listů. Bobkové listy nakrájejte na malé kousky. Do horké vody přidejte jedlou sodu, cukr a důkladně promíchejte. Kousky bobkových listů vložte do láhve s rozprašovačem, zalijte směsí jedlé sody a cukru, uzavřete a nechte 12 hodin působit. Roztok nastříkejte na místa, kde žijí nebo mohou žít švábi, píše santeplus. Dříve se zahrádkářům říkalo dva jedovaté prostředky od mšic.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version