HomeŽivotní stylTato pilulka z vaší lékárničky udělá oblečení bělejší než sníh: ohromující výsledky

Tato pilulka z vaší lékárničky udělá oblečení bělejší než sníh: ohromující výsledky

Bílé prádlo časem zmatní a zežloutne a udělají se na něm skvrny.Ale s malým trikem bude vaše bílá opět zářit.

Málokdo to ví, ale k vyčištění krásného ubrusu potřísněného při jídle nebo k obnovení bělosti záclon pomůže tableta obyčejného aspirinu, kterou jistě najdete ve své lékárničce.Díky svým složkám má aspirin úžasné vlastnosti při odstraňování skvrn.

Rozdrťte tabletu aspirinu a přidejte vodu, abyste vytvořili hmotu podobnou pastě.Naneste ji na skvrnu, rozetřete a nechte působit.Poté vložte prádlo do pračky a zvolte požadovaný režim praní.

Totéž platí pro bílé prádlo, které ztratilo svůj lesk.Je třeba rozdrtit dvě tablety a přidat je přímo do zásobníku na prací prostředek nebo do bubnu pračky a spustit praní.

Dříve dostávaly hospodyňky rady, jak vyčistit zásobník pračky od zkamenělého prášku, plísní a nánosů.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Jsem si jistá, že aspirin skutečně dokáže udělat prádlo bílejší než sníh? Má někdo zkušenosti s tímto trikem?

  2. Tento trik jsem nikdy nezkusila, ale zní to velmi zajímavě! Určitě vyzkouším a uvidím, jestli opravdu udělá takový rozdíl. Děkuji za tip!

  3. Tato pilulka z vaší lékárničky udělá oblečení bělejší než sníh! Myslím, že je skvělý návod pro zachování bělosti prádla. Určitě to vyzkouším!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten