HomeŽivotní stylTato vůně je účinnější než jed na klíšťata, takže je to zázračný...

Tato vůně je účinnější než jed na klíšťata, takže je to zázračný prostředek, který udržuje děti a domácí zvířata v bezpečí.

Chemikálie sice dobře chrání před roztoči, ale někdy mohou vyvolat alergické reakce. Mnoho lidí proto volí přírodní repelenty

Můžete si například připravit nálev z esenciálního oleje čajovníku. Jeho svěží vůně komáry zažene. 50 mililitrů vody a deset až patnáct kapek esenciálního oleje je třeba přidat do nádoby a připravit nálev. Jakmile se ingredience důkladně spojí, lze přípravek použít.

Podle webu domvred.ru mohou takový repelent bezpečně používat děti i zvířata. Lze jej použít na oblečení i na tělo. Před použitím lék dobře protřepejte.

I přes velmi vzácnou možnost nežádoucí reakce je nejlepší před použitím této tekutiny navštívit lékaře.

Způsob ošetření pozemku napadeného roztoči dacha již byl odhalen.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

    • Ano, esenciální olej čajovníku je velmi účinný proti komárům. Pokud jste alergičtí, doporučuje se provést test na malé ploše kůže a sledovat reakci. Většina lidí jej bez problémů používá jako přírodní repelent.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten