HomeZajímavéTrenér Xavi by mohl být na konci tohoto týdne propuštěn z Barcelony

Trenér Xavi by mohl být na konci tohoto týdne propuštěn z Barcelony

Podle důvěrných informací deníku Cadena Ser hrozí, že trenér Barcelony Xavi přijde tento týden o svou funkci.Taková informace se na stránkách publikace objevila 18. ledna.

Navzdory podpoře prezidenta Joana Laporty by se katalánský klub mohl se svým hvězdným mentorem rozloučit, pokud nepodá dobré výkony v nadcházejících zápasech proti Unionistas Salamanca ve Španělském poháru a Betisu v Primera.

Potenciální náhradou za 42letého Xaviho je Rafael Marquez, který vede rezervní tým Barcelony.Samotný Xavi je od listopadu 2021 pověřen vedením hlavního týmu.

Za tuto dobu pod jeho vedením odehráli Blues 118 zápasů, 74 jich vyhráli, 24 prohráli a 20krát remizovali.Barcelona je v současné době na čtvrtém místě španělské ligy se ztrátou 13 bodů na vedoucí Real Madrid.

Takové výsledky vedení katalánského celku evidentně nevyhovují, a tak se situace kolem Xaviho může v nejbližších dnech změnit.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten