HomeŽivotní stylUvařte si bobkový list a kurkumu: budete žasnout, co tato štiplavá směs...

Uvařte si bobkový list a kurkumu: budete žasnout, co tato štiplavá směs dokáže

Zkušení agronomové našli geniální způsob, jak vzkřísit i ty nejmrtvější okurky.Specialisté používají účinné krmivo z pouhých tří složek, které jsou dostupné každému.Hlavní výhoda této metody – žádná chemie.

Podle dačických pěstitelů se po takové jedovaté směsi i zakrnělé okurky znovu narodí a porostou s dvojnásobnou silou.

K tomu je tedy třeba smíchat 1 polévkovou lžíci.kurkumy, 5 polévkových lžic.horké vody, 6 bobkových listů a nechat šest hodin louhovat. Poté je třeba směs zředit čistou vodou na tři litry.To je vše, silný rostlinný stimulant je připraven.Můžete je bez obav zalévat okurkami pod kořenem, hlavní je, abyste nenamočili listy, uvádí teleprogramma.pro.

Již dříve vyšlo najevo, za jakou neškodnou stavbu na dači bude muset zaplatit slušnou pokutu.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. Uvař si bobkový list a kurkumu: budeš žasnout, co tato štiplavá směs dokáže! Myslím si, že přírodní metody jsou výborným řešením pro zdravou a silnou úrodu. Měla bych to vyzkoušet i na svých okurkách. Děkuji za užitečný tip!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten