HomeŽivotní stylV showroomu vám o nich neřeknou: odborníci pojmenovali nevyléčitelné 'nemoci' čínských aut

V showroomu vám o nich neřeknou: odborníci pojmenovali nevyléčitelné ‚nemoci‘ čínských aut

Automobiloví odborníci varovali před typickými problémy čínských aut, o kterých výrobci a prodejci nemluví.Vzhledem k rostoucí popularitě čínského automobilového průmyslu na domácím trhu se s nimi však setkává stále více Rusů.

Bohužel, tyto ‚dětské nemoci‘ jsou buď drahé, nebo je nelze opravit.Čínská auta například špatně vyhřívají interiér, protože malé turbomotory samy o sobě příliš netopí.V ruských zimních podmínkách je problematické s tím něco dělat.

Druhé ‚bolavé místo‘ – ergonomické nedostatky, ovládání vozu je prostě nepohodlné.Menu jsou často nepřehledná, regulátory klimatizace a další přepínače jsou někdy umístěny ne na nejlogičtějších místech.

Ergonomie čínských vozů se nelíbí všem Rusům.

Foto: Bulkin Sergej/news.ru/globallookpress.com.

Třetí jsou úzké crossovery, které jsou navzdory svým vnějším rozměrům uvnitř stísněné.Čtvrtým je tuhé odpružení, typické pro čínský automobilový průmysl.Pokud jste zvyklí na měkké odpružení, mohou vás dlouhé cesty unavit.

Odborníci vysvětlili, že čínské automobily mají své klady i zápory.Rusové, kterým na těchto vlastnostech záleží, je lepší si ‚číňana‘ několikrát vyzkoušet na zkušební jízdě, aby se o koupi rozhodli informovaně, píše ‚AvtoVzglyad‘.

Připomeňme, že dříve automobilový expert jmenoval hlavní nevýhody čínských automobilů.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Automobiloví odborníci varovali před typickými problémy čínských aut, o kterých výrobci a prodejci nemluví. Vzhledem k rostoucí popularitě čínského automobilového průmyslu na domácím trhu se s nimi však setkávají stále více Rusové. Bohužel, tyto ‚dětské nemoci‘ jsou buď drahé, nebo je nelze opravit. Čínská auta například špatně vyhřívají interiér, protože malé turbomotory samy o sobě příliš netopí. V ruských zimních podmínkách je problematické s tím něco dělat. Druhé ‚bolavé místo‘ – ergonomické nedostatky, ovládání vozu je prostě nepohodlné. Menu jsou často nepřehledná, regulátory klimatizace a další přepínače jsou někdy umístěny ne na nejlogičtějším místě. Ergonomie čínských vozů se nelíbí všem Rusům. Třetí jsou úzké crossovery, které jsou navzdory svým vnějším rozměrům uvnitř stísněné. Čtvrtým je tuhé odpružení, typické pro čínský automobilový průmysl. Pokud jste zvyklí na měkké odpružení, mohou vás dlouhé cesty unavit. Odborníci vysvětlili, že čínské automobily mají své klady i zápory. Rusové, kterým na těchto vlastnostech záleží, je lepší si ‚číňana‘ několikrát vyzkoušet na zkušební jízdě, aby se o koupi rozhodli informovaně, píše ‚AvtoVzglyad‘. Připomeňme, že dříve automobilový expert jmenoval hlavní nevýhody čínských automobilů.

  2. Jsou tyto problémy s čínskými auty skutečně tak rozšířené? Mám v plánu koupit nové auto a čínská auta mě zaujala, ale nechci investovat do něčeho s takovými potenciálními nedostatky.

    • Problémy s čínskými auty jsou reálné a poměrně rozšířené. Před koupí bych doporučila důkladně prověřit možné nedostatky a zvážit, zda jste ochotná tolerovat jejich nevýhody. Investice do automobilu by měla být promyšlená a zohledňovat vaše individuální potřeby. Přeji vám v každém případě šťastný výběr nového vozidla!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten