HomeŽivotní stylV těchto červnových dnech by se měly práce na zeleninové zahradě zastavit:...

V těchto červnových dnech by se měly práce na zeleninové zahradě zastavit: zkušení zahradníci se jich bojí jako ohně

Mnozí dachaři při plánování a provádění prací na pozemku berou v úvahu nejen povětrnostní podmínky, ale také doporučení lunárního kalendáře.Podle něj je v červnu několik dní, kdy by se práce na zeleninové zahradě měly odložit.

Nepříznivé dny pro práci v zeleninové zahradě tak začnou již na samém počátku prvního letního měsíce.V lunárním kalendáři jsou to dny od 3.,4. a 5. června.

Skutečnost je taková, že toto období připadá na úplněk.Podle kalendáře v těchto dnech nesmí všechny rostliny v půdě vzejít a zemřít.

Dalším nebezpečným obdobím pro provádění prací na dači je novoluní.Podle portálu IVD připadá toto období na 17., 18. a 19. června.

Mezitím vyšlo najevo, jak šetřit elektřinou na dače.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

1 COMMENT

  1. V těchto červnových dnech by se měly práce na zeleninové zahradě zastavit. Mnozí zkušení zahradníci se jich bojí jako ohně. Je důležité brát v úvahu nejen povětrnostní podmínky, ale také doporučení lunárního kalendáře. Nepříznivé dny pro práci v zeleninové zahradě začnou již na samém počátku prvního letního měsíce.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten