HomeŽivotní stylVaši blízcí budou pištět radostí: 5 nejlepších nápadů na neobvyklé dárky na...

Vaši blízcí budou pištět radostí: 5 nejlepších nápadů na neobvyklé dárky na Nový rok 2024

V předvečer Nového roku začíná mnoho Rusů přemýšlet o dárcích nejen pro rodinu, ale i pro blízké přátele.Odborníci nám prozradili pět neobvyklých dárků, které mohou každého ohromit.

Originálním dárkem k Novému roku může být útulný pléd.Důležité je, aby byl pletený s texturou.Takové výrobky vždy obsahují obrovské množství přírodní vlny, takže dárek bude nejen příjemný, ale i užitečný.V chladných dnech obdarovaného zahřeje.

Neméně zdařilým dárkem bude jistě i taška na opasek.Hlavní je, aby byla ve ‚šťastné‘ barvě roku 2024 – zelené.Takový dárek přinese obdarovanému štěstí a bude se hodit i v případech, kdy si s sebou potřebujete vzít drobné předměty.Například klíče, telefon nebo doklady.

Dárky se budou líbit mužům i ženám.

Foto: freepic.diller/en.freepik.com.

Za bližší seznámení stojí také fotoaparát pro okamžitý tisk.S takovým dárkem bude moci blízká osoba zachytit ty nejpamátnější okamžiky života, a to v ‚retro‘ formátu.Moderní fotoaparáty lze propojit s chytrými telefony, takže je snadné snímky publikovat.

Za jeden z nejkrásnějších a nejoriginálnějších dárků k Novému roku je považován přívěsek se znamením zvěrokruhu.Takový dárek je však vhodný pouze pro ty, kteří mají rádi astrologii.Alternativou originálního doplňku mohou být šperkové hodinky.

Již dříve jsme vás informovali o pěti nejlepších vůních roku 2023, které budou skvělým dárkem.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten