Home Životní styl Vezměte si lékárničku a jděte k oknu – budete ohromeni tím, co...

Vezměte si lékárničku a jděte k oknu – budete ohromeni tím, co se bude dít dál

2

Téměř každá hospodyňka má doma lékárničku.Zároveň je důležité si uvědomit, že některé léky v ní obsažené lze použít nejen po domluvě.Odborníci nám prozradili, k čemu je glycerin užitečný.

Jde o to, že glycerin lze použít k čištění oken.Tento prostředek je schopen zbavit sklo i těch nejsilnějších nečistot.Navíc se díky němu na povrchu dlouho neusazuje prach a další nečistoty.

Použití glycerinu je poměrně jednoduché.Stačí pouze nabrat správné množství přípravku, poté jej nalít do nádoby s rozprašovačem a nastříkat na okna.Nakonec stačí sklo obvyklým způsobem otřít, zdůrazňuje portál ‚Belnovosti.

Důležité je také glycerin z okna smýt.Doporučuje se to udělat asi tři minuty po nanesení přípravku.

Dříve byly ženy v domácnosti poučeny, jak používat návleky na toaletní papír.

2 COMMENTS

  1. Vezměte si lékárničku a jděte k oknu – budete ohromeni tím, co se bude dít dál. Myslím si, že je skvělé, že se dá glycerin použít k čištění oken, je to opravdu užitečné a efektivní řešení pro domácnost.

  2. Vezměte si lékárničku a jděte k oknu – budete ohromeni tím, co se bude dít dál. Myslím si, že upravování oken pomocí glycerinu je skvělý nápad! Díky němu budou okna zářivě čistá a odolná vůči nečistotám.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version