HomeReceptyVhoďte vejce do vařícího mléka: budete se divit, co dostanete

Vhoďte vejce do vařícího mléka: budete se divit, co dostanete

Hospodyňky dostaly jednoduchý recept na výrobu domácího sýra.

Bude potřeba jen několik jednoduchých ingrediencí: jeden a půl litru mléka, čtyři vejce, 300 gramů zakysané smetany, půl lžičky soli.

Nalijte mléko do hrnce a postavte ho na oheň.Vejce rozbijte do misky a přidejte k nim zakysanou smetanu a sůl.Dobře promíchejte.

Směs vajec a zakysané smetany vlijte do vroucího mléka.Když se v hrnci začnou objevovat velké vločky, vypněte oheň, přikryjte pokličkou a nechte 15 minut odstát.

Poté vložíme do nádoby síto, zakryjeme ho gázou a vylijeme hustou část vzniklé směsi.Poté na ni umístěte jakýkoli lis, například láhev s vodou, a pošlete ji na tři hodiny do chladničky.

Po uplynutí uvedené doby sýr vyjměte ze síta.Takový přírodní produkt bude dokonalým doplňkem snídaně, píše autorka pořadu ‚Jak vařit‘ na kanálu Zen Channel.

Již dříve se zkušené hospodyňky podělily o recept na přípravu chutných těstovin.K tomu do nich bude třeba přidat pouze dvě ingredience.

Vhoďte vejce do vařícího mléka: budete překvapeni, co získáte.

Foto: Snímek obrazovky z kanálu Jak vařit Zen

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Vložte vejce do vařícího mléka: budete překvapeni, co získáte. Tento recept je úžasný a snadno se připravuje. Určitě ho vyzkoušejte!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten