Home Zahradník VLASY JAKO JENNIFER ANISTON? HEREČKA PROZRADILA, CO JI VEDE K TOMU, ŽE...

VLASY JAKO JENNIFER ANISTON? HEREČKA PROZRADILA, CO JI VEDE K TOMU, ŽE SE O NĚ CELÝ ŽIVOT STARÁ

2

Někteří tvrdí, že střih vlasů Jennifer Aniston je důležitější než kvalita jejích vlasů. V roce 2011 stylista a kadeřník Chris McMillan představil světu tento slavný účes. ‚Moje první myšlenka, když jsem tento účes uviděl, byla, že omdlím. „Byl to ten nejošklivější účes, jaký jsem kdy viděla!“ vzpomíná filmová hvězda s úsměvem. Rozcuchaný účes se však stal symbolem její herecké kariéry. Ženy po celém světě ho nadále napodobují. Není tedy divu, že Anistonová o svůj „vlasový poklad“ pečlivě pečuje podle doporučení svého kadeřníka. Jak?

Dodejte svým vlasům volnost

Kadeřník říká, že péče o vlasy může být někdy na škodu. Profesionál slibuje: „Všichni jsme se snažili, abychom si vlasy upravili: „Nechte je na pokoji – nemyjte si je zbytečně každý den, nesahejte na ně….. Uvidíte, že vaše vlasy budou krásné, ne-li krásnější, i bez vašeho zásahu“. Jak toho ale může dosáhnout Jennifer, která jako herečka využívá služeb několika kadeřníků, stylistů a vizážistů? Aniston dovolila filmařům, aby její vlasy trochu ošetřili, aby nezatěžovali její hřívu stylingovými přípravky a dalšími „chemikáliemi“. Na kameru řekla: „Všichni jsme se snažili, aby to bylo v pořádku: „V mém případě méně znamená více. Když vlasy přetížíte šampony, kondicionéry, tužidly, spreji a dalšími přípravky, jsou pak křehčí.“ A Anistonová říká: „A to já nechci.“

Užívání po dobu šesti týdnů

Herečka přiznává, že pravidelně každých šest týdnů chodí ke kadeřníkovi, aby jí vlasy upravil a udržel je v dobré kondici. O své kadeře se však stará příkladně: „Jedna z věcí, kterou jsem se musela naučit, je časté česání. Při česání se prokrvuje pokožka hlavy, což má za následek mnohem kvalitnější a odolnější vlasy než obvykle.

Rychlá změna vzhledu

Jennifer Aniston tvrdí, že svým vlasům věnuje každý den pouhých patnáct minut. Ale ona to tak nedělá. Obvykle si prameny kolem obličeje vyfénuju prsty, rozčešu je a převařím. Pokud se chystám na formální schůzku, doporučuji kadeřníka. Především si vlasy u kořínků vysouším kulatým kartáčem. Chris Millan vysvětluje: „Spodní část účesu pak lehce natočím, abych dodala účesu objem.“

Dlouhý sestřih jednou za pět let

Kadeřník přiznává, že své klientky „stříhá“ pravidelně, aby účes udržel v určitém tvaru. Anistonová se pravidelně nechává jednou za pět let ostříhat na větší délku, aby omladila své vlasy. Její styl je stále respektovaný, moderní a napodobovaný, takže tento systém zjevně používá. Vyzkoušejte také.

2 COMMENTS

  1. Někteří tvrdí, že střih vlasů Jennifer Aniston je důležitější než kvalita jejích vlasů. V roce 2011 stylista a kadeřník Chris McMillan představil světu tento slavný účes. ‚Moje první myšlenka, když jsem tento účes uviděla, byla, že omdlím. „Byl to ten nejošklivější účes, jaký jsem kdy viděla!“ vzpomíná filmová hvězda s úsměvem. Rozcuchaný účes se však stal symbolem její herecké kariéry. Ženy po celém světě ho nadále napodobují. Není tedy divu, že Anistonová o svůj „vlasový poklad“ pečlivě pečuje podle doporučení svého kadeřníka. Jak?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version