HomeŽivotní stylVůbec žádné vrásky a záhyby: takhle byste se měli barvit po padesátce

Vůbec žádné vrásky a záhyby: takhle byste se měli barvit po padesátce

Líčení po padesátce se vážně liší od toho, které ženy používají v mládí.S přibývajícím věkem je důležité vybírat správné odstíny a pamatovat na drobné triky.Vizážistka Yana Roskoshnaya nám prozradila, jak se zbavit vrásek a rýh.

Vrásky můžete udělat téměř neviditelné pomocí korektoru.Musíte ho rozetřít v místech, kde jsou věkové změny pleti nejvíce patrné, a také ho rozetřít.To vše můžete provést pomocí velkého štětce.

S přibývajícím věkem vizážisté doporučují používat nude odstíny rtěnek.Je důležité, aby nebyly tmavší než dva tóny.Dalším bodem je volit produkty s malým množstvím matných odstínů – to pomůže skrýt věk.

Roskoshnaya doporučila nahradit černou tužku hnědou.Bude vypadat přirozeněji a pomůže zvýraznit vaši pleť.Pudr je lepší nahradit podkladovým krémem.Na tetování obočí a rtů raději zapomeňte – vypadá nepřirozeně.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat šipkám.Je lepší kreslit je nikoli očními linkami, ale tužkou nebo stíny, shrnula Roskoshnaya v rozhovoru s woman.ru.

Dříve stylista Vladislav Lisovec pojmenoval věci, kterých je čas se zbavit.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

  1. Věřím, že správná péče o pleť a vhodné líčení mohou opravdu udělat zázraky, zejména po padesátce. Mění se nejen naše plet i rysy, ale i to, co se nám líbí a co ne. Nude odstíny rtěnek a malé triky s korektorem rozhodně nezaškodí žádné ženě v určitém věku.

  2. Podle mě je důležité věnovat pozornost správnému líčení ve stáří. S věkem se barvy a techniky mění, a je potřeba se přizpůsobit. Jsem si jistá, že s správným líčením se dokážeme cítit krásné i v pozdějším věku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten