Home Životní styl Vypadá perfektně i na šedivých vlasech: tento účes je super hitem pro...

Vypadá perfektně i na šedivých vlasech: tento účes je super hitem pro léto 2023 (foto)

2

Jednou z klíčových součástí úspěšné ženské image je účes.Dokáže vám přidat pár let i výrazně omladit vzhled.Odborníci nám prozradili, na jaký účes by se měly zaměřit ženy po šedesátce.

Nejúspěšnější volbou pro dospělé ženy bude prodloužený bob.Tento účes se může pochlubit nejen svou aristokratičností, ale také univerzálností – hodí se téměř ke všem typům obličeje.Za další obrovskou výhodu boba je považováno zvětšení objemu pramenů.To je nesmírně důležité v případě, že vlasy začaly řídnout.

Ženy s tenkými prameny by měly věnovat pozornost krátkým verzím tohoto účesu.V opačném případě hrozí pouze zmenšení objemu, zdůrazňuje The Voice.

Vypadá perfektně i na šedivých vlasech: tento účes je super hitem pro léto 2023 (foto).

Foto: lookstudio/en.freepik.com.

Samotný účes lze doplnit různými barvami.Zejména texturovanými vrstvami.

Dříve byla jmenována nejhorší chyba v líčení pro ženy 50+.

2 COMMENTS

  1. Vypadá perfektně i na šedivých vlasech! Myslím si, že prodloužený bob je skvělou volbou pro ženy po šedesátce. Tento účes skvěle dokáže omladit vzhled a dodat aristokratický vzhled. A když se ještě doplní různými barvami a texturovanými vrstvami, je to naprostý hit pro léto 2023!

  2. Podle mého názoru je prodloužený bob skvělou volbou pro ženy po šedesátce! Díky aristokratickému vzhledu a univerzálnosti tohoto účesu mohou ženy vypadat mladistvě a trendy. Navíc zvětšení objemu pramenů je klíčové pro plný a zdravý vzhled vlasů. Doporučuji vyzkoušet tento účes s texturovanými vrstvami pro dokonalý letní look!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version