HomeŽivotní stylVýsledek vás uchvátí: po těchto zázračných prostředcích zbělá i starý tyl během...

Výsledek vás uchvátí: po těchto zázračných prostředcích zbělá i starý tyl během chvilky

Starý tyl nemusíte několikrát prát, abyste mu vrátili jeho původní vzhled.Hostesky jmenovaly tři levné a účinné prostředky, po kterých bude závěs doslova zářit.

První prostředek se připravuje z obyčejné kuchyňské soli.Stačí přidat šálek přípravku na každý litr podušky a pak zamíchat.Jakmile se sůl zcela rozpustí, bude nutné do směsi vložit samotný tyl a nechat ho dvě hodiny působit.

Druhý roztok se připraví z jedlé sody a mýdla.Tento způsob zachrání tyl i v případě, že již získal šedý odstín.Je třeba rozmíchat trochu mýdla v nádobě s vodou a poté přidat jedlou sodu.Tekutina musí být nutně teplá.Nakonec stačí záclony do roztoku vložit a nechat několik hodin působit, poté opláchnout.

Nejúčinnějším prostředkem je peroxid vodíku se čpavkem.V poměru jedna ku dvěma složkám by se měl nalít do nádoby a pak tam vložit tyl.Opláchnout záclony bude možné po půl hodině, zdůrazňují ‚Belnovosti‘.

Dříve se hospodyňkám říkalo způsob, jak vybělit tyl pomocí ‚modré‘.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten