HomeZajímavéVyužití kyseliny citronové mimo kuchyň: 4 užitečné vychytávky pro domácnost

Využití kyseliny citronové mimo kuchyň: 4 užitečné vychytávky pro domácnost

Kyselina citronová, kterou musí mít každá hospodyňka, je skutečně nepostradatelným domácím nálezem zdaleka nejen při vaření.A zde se dozvíte, k čemu dalšímu se může kyselina citronová v domácnosti hodit.

Tento sněhově bílý krystalický prášek může pomoci při čištění, odstraňování vodního kamene z vodovodních zařízení a různých skvrn z oblečení.

Za prvé, malé množství kyseliny citronové smíchané s vodou a stolním octem poskytne vynikající čisticí roztok na všechny kuchyňské povrchy , dřezy, vany a toalety.

Za druhé, kyselina citronová ve formě pasty, zředěná vodou, je vynikající na vodní kámen a rez na vodovodním potrubí.Stačí nanést přípravek a před čištěním jej nechat několik hodin působit.

Za třetí, kyselinu citronovou lze přidat přímo do pracího prostředku, aby osvěžila bílé prádlo.

Za čtvrté, k odstranění odolných skvrn z vícebarevného oblečení stačí použít tento prostředek lokálně na samotné skvrny před praním.

Martina Polanova
Martina Polanova
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten