HomeReceptyŽádná trouba, žádná mouka - pizza na stole za 10 minut

Žádná trouba, žádná mouka – pizza na stole za 10 minut

Saláty z červené řepy jsou vždy oblíbené.Z této levné a zdravé zeleniny můžete připravit lahodný světlý pokrm, který skvěle doplní každý oběd nebo večeři.

Zkuste si připravit jednoduchou levnou svačinu z červené řepy, sýra a česneku.

Budete potřebovat dvě středně velké červené řepy, 100 g tvrdého sýra, dva stroužky česneku, lžíci majonézy nebo zakysané smetany.

Uvařte červenou řepu a oloupejte slupku.Nastrouhejte ji na hrubém struhadle.Stejným způsobem nastrouháme i sýr.Obě ingredience smíchejte dohromady.

Přidáme česnek prolisovaný přes lis a vše zalijeme majonézou.V případě potřeby můžete majonézu nahradit zakysanou smetanou nebo rostlinným olejem.

Nastrouhejte sýr a přidejte ho k červené řepě.

Foto: freepik/freepik.com.

Dříve se hospodyně dozvěděly způsob, který pomůže neušpinit si ruce při vaření pokrmů z červené řepy.

Ruce nebudou červené, pokud si před třením nebo krájením červené řepy navlhčíte dlaně malým množstvím jakéhokoli rostlinného oleje.Postačí dvě kapky.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

2 COMMENTS

    • Ano, je možné recepty s červenou řepou připravit i bez česneku. Stačí jednoduše vynechat česnek a pokrm bude stále chutný a zdravý. Doufám, že tento recept vyzkoušíte a bude pro vás vhodný!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten