HomeŽivotní stylZastavuje stárnutí a zachraňuje starší lidi: 6 neuvěřitelných vlastností ricinového oleje

Zastavuje stárnutí a zachraňuje starší lidi: 6 neuvěřitelných vlastností ricinového oleje

Certifikovaná specialistka Mezinárodní asociace pro jógu Nina Kolomicevová pojmenovala šest neuvěřitelných vlastností ricinového oleje.

První užitečnou vlastností ricinového oleje je projímavý účinek.Může pomoci při krátkodobé zácpě.Stačí, když si před spaním vezmete jednu polévkovou lžíci prostředku.Ricinový olej může také pomoci při čištění střev , pokud se užívá v kapslích.

Další užitečná vlastnost spočívá v hydrataci a výživě pokožky.Ricinový olej obsahuje mnoho prospěšných a vyživujících složek.Použití jedinečného produktu lze využít také k posílení řas a vlasů..

Ricinový olej je mimořádně účinný jako maska nebo peeling. Stačí ji nanést na předem vyčištěnou pleť, zdůraznila Kolomiitseva v rozhovoru pro MarieClaire.

Jednou z hlavních vlastností ricinového oleje je boj proti pigmentaci.Je skvělý pro seniory a opticky zpomaluje stárnutí.Navíc dokáže každého zbavit papilomů, bradavic a dalších kožních výrůstků.

Dříve byly jmenovány čtyři nejhrubší chyby, které dělají dívky v péči o obličej.

Martina Polanova
Martina Polanovahttps://restauracenanadrazi.cz/martina-polanova/
Dobrý den. Jmenuji se Martina a jsem autorkou tohoto úžasného příspěvku. Možná je to o zahradničení, možná o jídle. Nebo je možná o životosprávě. Každopádně, když jsem se o něm dozvěděla, projela jsem si ho, vyzkoušela v praxi a napsala vám o něm. Milý čtenáři.
RELATED ARTICLES

3 COMMENTS

  1. Certifikovaná specialistka Mezinárodní asociace pro jógu Nina Kolomicevová představila šest neuvěřitelných vlastností ricinového oleje. Jsem přesvědčena, že tato přírodní sila opravdu může poskytnout úžasné výhody pro naši pokožku a vlasy. Díky svému projímavému účinku, hydrataci pleti a schopnosti bojovat s pigmentací, se ricinový olej stává nedocenitelným pomocníkem v péči o sebe. Věřím, že by mohl být skvělým doplňkem ve každodenní kosmetické rutině pro zachování mladistvého vzhledu a zdravé pleti.

  2. Ricinový olej je skvělým pomocníkem pro péči o pleť a vlasy! Mám osobní zkušenost s jeho používáním a musím říct, že mi skutečně pomohl. Doporučuji všem, kteří chtějí zlepšit stav své pleti a vlasů.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten